Wykonywana jest aktualnie nowa wersja strony

Tel. 71 394 83 21
Tel. 697 181 613
gabinetfemininity@gmail.com

Znajdź nas na facebooku

Rzęsy jedwabne

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

rzesyPrzedłużanie i zagęszczanie rzęs – podkreśl urodę swoich oczu Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dodają uroku całej twarzy. Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i stosujemy do każdego specjalną oprawę. W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości (od 8 do 15 mm). Ilość i długość doklejonych rzęs decyduje o efekcie końcowym i czasie zabiegu.
Rzęsy jedwabne wypadają zgodnie z biologicznym rytmem życia naturalnych rzęs, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dlatego, dla utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs, zalecamy uzupełnianie co 2-4 tygodnie, gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku).

Jak się przygotować do zabiegu?

Przed zabiegiem nie należy podkręcać rzęs ani używać tuszu. Wyjąć soczewki kontaktowe, a twarz dokładnie umyć i odtłuścić. Pozostałe czynności zostaną wykonane w salonie.

Jak przebiega aplikacja rzęs?

W pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami. Procedurę wykonuje przeszkolona stylistka przyklejając rzęsy pojedynczo – jedna rzęsa jedwabna do jednej rzęsy naturalnej, przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju

Z czego wykonane są rzęsy?

Rzęsy jedwabne o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe.

Czy rzęsy jedwabne są bezpieczne?

oczyProcedura aplikacji jest bezbolesna i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych. W większości przypadków stan rzęs naturalnych wręcz się poprawia. Wynika to z faktu, że nosząc rzęsy nie musisz stosować tuszu, który źle wpływa na młode, rosnące rzęsy. Rzęsy  przykleja się do rzęs naturalnych w odległości co najmniej 1 mm od powieki przy użyciu specjalnego, bezpiecznego kleju. W odróżnieniu od starszych metod, rzęs nie przytwierdza się nigdy do powiek. W razie potrzeby rzęsy można usunąć przy pomocy bezpiecznego preparatu podczas krótkiej wizyty w salonie.

Czy do rzęs można stosować tusz?

Główną zaletą rzęs przedłużanych jest brak konieczności stosowania tuszu.

Jak dbać o rzęsy?

Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne! Aby się nimi cieszyć, nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Po zabiegu koniecznie zapoznaj się z instrukcją postępowania, gdzie znajdziesz porady, jak pielęgnować swoje nowe rzęsy

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu zagęszczenia i przedłużenia rzęs?

  • opryszczka
  • stany zapalne spojówki i oka
  • łuszczyca
  • w przypadkach wątpliwych zaleca się konsultację lekarską

Ile czasu trwa zabieg?

W zależności od ilości aplikowanych rzęs pierwszy zabieg trwa ok. 1,5-2,5 h. Zabiegi uzupełniania trwają ok. 0,5-1,5h.
Koszt pierwszej aplikacji 180 zł
Koszt uzupełnienia w zależności od ilości uzupełnianych rzęs od 80zł-120zł.